Úcta k starším 2013

27.11.2013

V nedeľu 17. novembra 2013 sme si v obci Šamudovce, tak ako každoročne pripomenuli mesiac venovaný tým starším,  ktorým vďačíme za svoju existenciu. Tým, ktorí nám venovali svoj čas, svoju lásku, svoj život. Vďačíme im za veľa. Sú základným stavebným kameňom celého nášho života. Viedli naše kroky, dláždili nám cestu životom. Ako poďakovanie za to všetko im vedenie obce v kultúrnom dome  pripravilo príjemné popoludnie so začiatkom o 15,00 hodine . V kultúrnom programe vystúpili deti miestnej základnej školy a členky folklórneho súboru Čemerňanka. Pre každého zúčastneného bol pripravený darček a občerstvenie. Starosta obce Vladimír Paulov zablahoželal aj jubilantom k ich životnému jubileu a všetkým zaželal, nech je ich jeseň života plná plodov, krásna, pokojná a slnečná.

Zoznam aktualít: